До уваги депутатів районної ради

 
 
 

До уваги органів місцевого самоврядування!

 
     Звертаємо увагу міської, селищної, сільських рад району на те, що відповідно до Закону України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" від 26.11.2015 №842-VIII рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26пунктами 129 і 31 статті 43 та статтями 5556 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
      Закон набрав чинності з 23.02.2016.
   
  У зв’язку із відсутністю у місцевих рад Монастирищини офіційних веб-сайтів з метою дотримання чинного законодавства рекомендуємо розміщувати результати поіменних голосувань міської, селищної та сільських рад району на своїй сторінці офіційного веб-сайту Монастирищенської районної ради.
 
   Для розміщення результатів поіменних голосувань необхідно надсилати їх на електронну адресу районної ради (rradamon@ukr.net).
 
 
Виконавчий апарат районної ради