Люблячий татусь із Летичівки Володимир Чуйковський змайстрував для доньки казковий будиночок

Зізнайтеся: хто з вас у дитинстві не мріяв про власну затишну хатинку, де можна було б усамітнитися чи погратися із подружками у справжнє доросле життя. Згадайте, як облаштовували їх під столом чи у дворі поміж дерев, використовуючи все, що попадеться під руку. Наразі, завдячуючи вимушеним відпусткам через карантин, у багатьох дітей давня мрія здійснилася. Пощастило  в цьому сенсі й 6-річній Ангеліні Чуйковській із Летичівки, для неї тато змайстрував затишний, яскраво прикрашений, казковий і головне – власний будиночок.

Взимку дівчинка хворіла. Щоб підтримати донечку та допомогти терпляче перенести болючі процедури, татко, Володимир Дмитрович, пообіцяв їй збудувати у саду будиночок. Свого слова чоловік дотримав. Тимчасово безробітний Володимир наразі навчається на «Електрозварника ручного зварювання» у ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей», але,  оскільки навчання тимчасово було припинено у зв’язку з карантином, Володимир приступив до роботи.

За словами подружжя Чуйковських, майстрували із того, що було в господарстві, лише фарбу придбали, щоб яскраво розмалювати дім. Фарбували та розмальовували всі разом. Одну зі стін прикрасили кольоровими відбитками наших долонь. Звичайно, тут ще багато роботи, але й зараз Анеліна багато часу проводить у своїй хатинці з улюбленими іграшками та песиком.

Дівчинки неймовірно щаслива та безмежно вдячна своєму татусю за подаровану казку, за реалізовану дитячу мрію, яка стала підтвердженням любові та турботи про свою донечку.