Відбулася чергова презентація роботодавця

Магазин брендового одягу «Малятко» - чудове рішення для тих, хто піклується про свою дитину

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці, актуальними вакансіями, більш детально з’ясувати умови та особливості праці.

23.05.2019р. відбулась чергова презентація роботодавця. Цього разу клієнти районної філії Черкаського ОЦЗ мали можливість зустрітись з фізичною особою-підприємцем Лілією Сокур – магазин «Малятко», яка детально розповіла про зайняття улюбленою справою, що приносить не тільки прибуток, а й задоволення.

Після закінчення школи Лілія Андріївна навчалася в Уманському музичному училищі, потім вступила до Європейського інституту за спеціальністю: «фінанси і кредит» та отримала кваліфікацію: «економіст». Свою трудову діяльність за здобутою освітою Лілія розпочала у банківській сфері, але давня мрія започаткувати власну справу не полишала її. А народження двох діток ще більше спонукало Лілію йти до здійснення свої мети.
Вона вирішила розділити своє бажання з бажанням батьків забезпечити своїх чад, в першу чергу, високоякісним, безпечним, комфортним одягом та іграшками відомих брендів, таких як: Carters, Levi’s, H@M, To Be TOO, Original Marines. Асортимент даних виробників є високоякісним, відповідає усім світовим стандартам та нормам.

Підбираючи асортимент товару, Лілія враховує кілька важливих аспектів: якість і склад тканини виробу, її практичність та актуальні тенденції сьогодення. Адже важливо, щоб від самого народження дитину оточували зручні та красиві речі, з цікавим декором, малюнками, прінтами та іншими дизайнерськими елементами. Саме з таких дрібниць починається щастя дитини.

Під час проведення презентації Лілія Андріївна розповіла учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії. Також наголосила про можливість стажування для безробітних з подальшим працевлаштуванням.

В заході взяло участь 16 безробітних, що перебувають на обліку в Монстирищенській районній філії, ФОП Сокіл Лілія Андріївна та фахівці філії:– Вівчар Алла Олександрівна, Рибчинецька Віта Петрівна та Міллер Леся Миколаївна.

В результаті заходу 2 безробітних зацікавились можливістю стажування в даного підприємця з подальшим працевлаштуванням.