1 листопада - День працівників соціальної сфери

 

   Від щирого серця вітаю працівників соціальної сфери Монастирищини з професійним святом! Місія, яку вам доводиться виконувати, особлива, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних виплат і послуг тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову соціальної держави, сприяєте утвердженню добра та справедливості. 
     
Висловлюю вам щиру вдячність за сумлінну працю, яка є часткою вашого життя, і вірю, що ви й надалі розв'язуватимете соціальні проблеми в нашому районі, завжди пам'ятаючи про те, що головною метою вашої роботи є соціальне благополуччя кожного його мешканця. Бажаю вам снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує. 
    Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служитимуть людям. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги в служінні добру й милосердю.
 
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                              Т.Г.Пачесюк
 
Повернутись