1 травня - День утворення Монастирищенського району


 
Шановні жителі району !
 
   Прийміть сердечні вітання з нагоди прекрасних свят - дня заснування Монастирищенського району та Міжнародного дня солідарності трудящих !
   Багатовікова історія району, сторінки якої сповнені пам’ятними подіями і видатними постатями, становить особливу гордість за рідний край. Вірю, що людська пам’ять назавжди збереже  для нащадків славні імені воїнів - визволителів, чий подвиг, стійкість і мужність довіку залишаться невичерпним джерелом патріотизму для прийдешніх поколінь.
   Безмежна вдячність усім жителям, які своєю невтомною працею, теплом сердець зберегли величезну духовну спадщину та традиції минулих поколінь. Вшановуємо представників усіх професій, складаючи гімн їх невтомній праці, що спрямована на побудову високорозвиненого суспільства, яке грунтується на принципах соціальної справедливості та стабільності. 
    У цей святковий день зичу міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил, щасливої долі, родинного благополуччя та нових трудових здобутків. Нехай чудове свято Весни, Миру та Свободи надихає всіх нас на створення добробуту та щасливого майбутнього!
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                Т.Г.Пачесюк
 
Повернутись