1 вересня в Україні відзначається День знань

      

 

Шановні педагоги, дорогі школярі, батьки!

 
     Щиро вітаю вас із Днем знань! Це справді всенародне свято, яке з особливим хвилюванням сприймають і діти, і дорослі. Для кожного з нас воно запам’яталося першим дзвоником, яскравими букетами квітів, радістю зустрічі з друзями та педагогами, гостинно відчиненими дверима в країну знань та життєвої мудрості.
      Юні друзі, ваші досвідчені наставники – викладачі, вчителі та вихователі з радістю допоможуть вам оволодіти знаннями, збагатитися духовно, віднайти своє місце в житті, підтримають у важку хвилину. Дослухайтеся до їхніх порад і настанов, будьте старанними в навчанні, щоденному пізнанні нового, неповторного й незвіданого світу науки, активними в громадському житті, а ваша поведінка нехай завжди буде зразковою. На вас, нашу зміну, ми покладаємо великі надії, оскільки в недалекому майбутньому саме вам доведеться стати будівничими нашої молодої незалежної держави. Для цього потрібні ґрунтовні знання, вміння постійно навчатися, самовдосконалюватися.
      Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Щастя вам і добра, віри у власні сили та Божого благословення!
         Зі святом вас! З початком нового навчального року!
 
 
 
З повагою
 
Голова районної ради                                         М.О. Орендарчук
 
 

 

Повернутись