10 листопада відбулося засідання президії районної ради спільно із засіданнями постійних комісій ради

    
 
 
 
 
 
     10 листопада 2014 року відбулося спільне засідання президії Монастирищенської районної ради і постійних комісій з питань бюджету, фінансової та податкової політики, власності; з питань агропромислової політики, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування; з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім'ї, молоді і спорту. Спільне засідання відкрив і провів заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.
    У засіданні взяв участь голова Монастирищенської районної державної адміністрації Олег Недогода.
        Члени президії, комісій та начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації розглянули та детально обговорили інформацію про внесення змін до Програми розвитку комунального лісового господарства Монастирищини на 2012-2015 роки та про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 №28-1/VІ «Про районний бюджет на 2014 рік».
      Крім того, депутати ознайомилися та рекомендували для розгляду сесії районної ради проекти програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців Монастирищенського району і програми військово-патріотичного виховання. 
   Депутати районної ради погодили порядок денний позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради.
     Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.

 

                                                     Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись