10 серпня проведено засідання президії районної ради

 
   Сьогодні відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
  У роботі президії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації області та району, громадськості.
  На президії було розглянуто й обговорено ряд питань, рекомендованих постійними комісіями для розгляду на дев’ятій сесії районної ради сьомого скликання.
  Члени президії ознайомилися та детально обговорили проекти програм, які заплановано винести на розгляд чергової сесії районної ради:
- програми вилучення, утилізації, знищення непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від нихна 2016-2018 роки;
-   цільової програми впровадження у Монастирищенському районі проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІІ» на 2016-2018 роки;
-  комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки;
-     програми підтримки рівня бойової готовності військової частини А3061 Національної гвардії України на 2016-2017 роки;
-   програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Монастирищенському районі на 2016-2018 роки;
-  програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади в Монастирищенському районі засобами масової інформації протягом 2016-2018 років;
-  районної програми організаційного забезпечення діяльності Монастирищенського районного суду на 2016-2018 роки.
  Крім того, рекомендовано внести зміни до комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки та до районного бюджету на 2016 рік.
  У ході засідання президії депутати рекомендували винести на розгляд сесії районної ради питання про затвердження штатного розпису Монастирищенського комунального спеціалізованого  лісогосподарського підприємства на ІІ півріччя 2016 року (з доопрацюваннями відповідно до пропозицій профільної постійної комісії),  визначення Монастирищенської спеціалізованої школи №5 І-ІІІ ступенів опорним навчальним закладом, звіт тимчасової контрольної комісії районної ради, а також підтримали звернення Золотоніської районної ради Черкаської області до Президента України,  Кабінету Міністрів України, народних депутатів України щодо скасування антисоціальної постанови №315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 01.10.2015 №758», погодили питання утворення комісії щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг (соціальне обслуговування) в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району.
  Враховуючи звернення депутата районної ради Миколи Трохимчука, батьківського комітету, учителів та працівників Петрівського НВК І-ІІ ступенів до депутата Юрія Шатайла та беручи до уваги рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, відділом освіти райдержадміністрації було опрацьовано питання щодо функціонування Петрівського та Степівського навчально-виховних закладів. Присутня на засіданні президії в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Неля Залозна проінформувала присутніх про те, що у зв’язку із тим, що станом на 1 вересня у вищевказаних закладах кількість учнів становитиме понад 25 осіб, їх ступінь не понижуватиметься. До того ж місцеві інвестори запропонували надання своєї спонсорської допомоги на утримання цих шкіл.
  Порушувалося питання і щодо доцільності покращення рейтингових показників навчально-виховної діяльності Монастирищенської спеціалізованої школи №5 І-ІІІ ступенів.
  На своєму засіданні президія розглянула питання про надання гірничого відводу для розробки Аврамівського-1 родовища суглинків, депутатські запити депутатів районної ради Солода В.В., Онищук А.В. та погодила  списки народних засідателів.
  Жваве обговорення викликав розгляд питання звіту редактора районної газети "Зоря" Ігоря Свиридівського про стан фінансової і економічної діяльності комунального підприємства «Монастирищенська редакція районної газети «Зоря». Участь в обговоренні взяли присутні на засіданні президії районної ради Калиновська Тетяна Станіславівна, головний редактор обласної газети «Черкаський край», Вікторук Анатолій Федорович, голова Асоціації регіональної преси Черкаської області, які рекомендували знайти компроміс у подальших відносинах районної ради і редакції газети.
   У зв’язку із відсутністю на засіданні головного лікаря центральної районної лікарні Володимира Чуйка питання його звіту щодо невиконання умов контракту не розглядалося і рекомендовано президією заслухати дане питання на сесії районної ради.
  Серед інших питань, які заплановано винести на розгляд сесії, є ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.
  Депутати районної ради погодили порядок денний дев’ятої сесії районної ради.
  Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рекомендації.
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись