12 червня відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації

 
 
          12 червня 2013 року у м. Шпола відбулося  виїзне засідання колегії облдержадміністрації присвячене обговоренню заходів зі збереження мережі автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності Черкащини. У заході прийняв участь і голова Монастирищенської районної ради Ігор Нестеренко.
            Стан вітчизняних доріг  є одним з найактуальніших питань, яке хвилює не тільки черкащан, а й усіх громадян України. Хвилює ситуація з дорогами й обласну владу, тим більше, що через територію Черкащини пролягає 4 з 9 автомагістралей державного значення.
            Звичайно, важливим чинником незадовільного стану доріг є невідповідність сучасному навантаженню та природне старіння, адже більшість збудована понад півстоліття тому.  Також складнощі виникають із підготовкою проектно – кошторисної документації для ремонту доріг.
            Загалом, можливості для збереження мережі автомобільних доріг кожна територія шукає виходячи зі своїх реалій. Так, виходом для обласного центру є об’їзна дорога, адже нині вантажівки курсують через саме місто.
            Безперечно важко обійти цілий ряд об’єктивних факторів, в результаті яких дороги дуже далекі від належного рівня. Але важливим чинником є й відповідальність за проведення ремонтів, їх якість та контроль за цією роботою.
            За результатами засідання колегії, з урахуванням пропозицій, буде прийнято відповідне рішення. 
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись