12 жовтня проведено вісімнадцяту сесію районної ради

 
   12 жовтня 2017 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
   Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   До порядку денного вісімнадцятої сесії було включено 26 питань.      У роботі сесії районної ради взяли участь 25 її депутатів.
  На початку роботи депутати заслухали інформацію про хід виконання комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки.
  Далі депутати внесли зміни до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2017-2018 роки, районного бюджету на 2017 рік,  рішень районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VІІ «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік», від 23.12.2016 № 12-8/VІІ «Про погодження структури і чисельності установ охорони здоров’я району на 2017 рік», а також змінили назву Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 на «Опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради та погодили реорганізацію Аврамівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів шляхом приєднання її до опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради.
  У ході роботи депутати прийняли рішення про створення комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет» Монастирищенської районної ради та затвердили статут установи.
   Сесія районної ради прийняла рішення про здешевлення вартості харчування вихованців, які харчуються у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів та учнів 5-11 класів у загальноосвітніх навчальних закладах району та звільнила від плати за харчування учнів спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість».
  Народні обранці району прийняли рішення про підтримку звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України, надали дозвіл голові районної ради звертатися до суду, погодили ціни на лісопродукцію на ІV квартал 2017 року, затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок і паїв громадян, отриманих у спадщину, та надали відпустку голові районної ради.
   Після завершення роботи сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.
 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районої ради
Повернутись