Чергові засідання постійних комісій

 
Постійна комісія з питань охорони здоров'я. материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення
 
    2 серпня 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.
    Відкрив і провів засідання голова комісії Володимир Фещенко.
   На засіданні постійної комісії було розглянуто 5 питань. Депутати детально ознайомилися та рекомендували для розгляду на сесії районної ради проект районної комплексної програми лікування судинно-мозкових захворювань на 2013-2017 роки.  
   Фахівці лікувальної справи, які становлять більшість членів постійної комісії, провели активне обговорення ходу виконання Концепції розвитку галузі охорони здоров’я Монастирищенського району до 2015 року та районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.
    На засіданні члени комісії ініціювали звернення до голови районної ради Ігоря Нестеренка, голови райдержадміністрації Володимира Басанця, президії районної ради з проханням звернутися до вищестоящих органів про збільшення фінансування захищених статей бюджету галузі охорони здоров’я Монастирищенського району в 2013 році, а також виділення необхідних коштів для покриття дефіциту по захищених статтях галузі за рахунок перехідного залишку районного бюджету.
     На завершення роботи постійна комісія затвердила план роботи на ІІ півріччя 2013 року.
  У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради проекти двох рішень.

Виконавчий апарат районної ради

 

 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 
Постійна комісія з базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності
 
    1 серпя 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії з базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності.
  Проводив засідання голова постійної комісії Володимир Левадський.
    Депутати на засіданні комісії провели активне обговорення питань про хід виконання районної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки та завдання щодо розвитку питного водопостачання на 2013 рік (доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Юрій Баранюк), про хід виконання програми зайнятості населення Монастирищенського району на 2012-2013 роки (доповідав директор Монастирищенського районного центру зайнятості населення Володимир Левадський), про стан розвитку промисловості Монастирищенського району та створення на промислових підприємствах додаткових робочих місць у 2012 році та у І півріччі 2013 року (доповідала начальник відділу економіки Монастирищенської райдержадміністрації Наталія Бородій), про стан енергозбереження у Монастирищенському районі і завдання щодо зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами (доповідала головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації Оксана Шевцова).
  Постійна комісія детально розглянула та рекомендувала до розгляду на сесії районної ради проект районної розвитку малого і середнього підприємництва в Монастирищенському районі на 2013-2014 роки та проект програми створення й функціонування Центру надання адміністративних послуг в Монастирищенському районі на 2013 рік.
    За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись