14 березня - День землевпорядника

 
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ МОНАСТИРИЩИНИ!
 
 
  Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем землевпорядника, яке символічно приходить до нас з початком весни, коли земля пробуджується від сну.
   Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Усе, що стосувалося цієї вічної цінності, завжди перебувало в центрі суспільної уваги. Виняткового значення земельне питання набуває і в нашому сьогоденні, виходить на перший план, торкається інтересів чи не кожної української родини.
   Це глибоко усвідомлюють обранці територіальних громад, тому під час розгляду питань, які стосуються врегулювання земельних відносин, усі матеріали та пропозиції детально вивчаються й підтримуються депутатами тільки з врахуванням інтересів громади. Саме від спільних дій і рішень землевпорядної служби, органів виконавчої влади й місцевого самоврядування часто залежить душевний спокій людей, їхня віра у справедливість, добробут. Від нашого з вами сумління, фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені права земельної власності й інтереси громадян. Переконаний: працюючи єдиною командою, усвідомлюючи велику відповідальність перед людьми, ми будемо плідно працювати на рідній землі, яку нам передали наші батьки задля економічного розквіту рідного краю та підвищення рівня життя людей.
   Вітаючи з професійним святом, бажаю, щоб з вами завжди були людська вдячність, шана й повага, а в серцях множилась любов до рідної землі, і не згасало бажання зберегти її красу та щедрість для нащадків!
    Здоров’я вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!
 
 
 
З повагою 
 
Заступник голови районної ради                                 Т.Г.Пачесюк
 
Повернутись