16 червня - День медичного працівника

                                                                                       

 

              Шановні працівники закладів охорони здоров’я                  Монастирищини!
    
           Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника!
         Щиро переконаний: бути лікарем - це більше, аніж мати професію. Тільки з допомогою Божого дару можна рятувати людське життя й повертати здоров'я, вселяти надію і долати зневіру.
         Сьогодні медицина по праву вважається однією з розвинутих галузей. Щодня з'являються нові методики і технології лікування, сучасні лікарські засоби й медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо вони не знаходяться в чуйних руках людини, що присвятила себе служінню людям.
       Ніщо не змінилося під сонцем - ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого - життя і здоров'я людини.
       Знаю: ви часто відмовляєтесь від своїх власних планів та святкувань, і від цього страждають ваші сім'ї, бо найголовнішим лікар визнає допомогу іншій, зовсім незнайомій людині – у важку хвилину подати надію, а нерідко - через неможливе - врятувати життя. Для інших професій - це геройський вчинок, а для вас - звична буденність.
        Щиро вдячний за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім, хто працює в наших лікарнях, амбулаторіях, поліклініці, фельдшерсько-акушерських пунктах, усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.
        Виконуючи свій професійний і людський обов'язок, ви в будь-який час дня і ночі приходите на допомогу хворим.
Бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани.
       Нехай здійснюються ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з вами!
           Божого благословення кожній родині!  Зі святом вас!
 
З повагою 
Голова районної ради                                І.І Нестеренко

 

Повернутись