15 червня - День медичного працівника

 
 
 Шановні працівники закладів охорони здоров'я Монастирищини!  
 
  Від Монастирищенської районної ради, усього депутатського корпусу, від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
    За покликом серця ви обрали найгуманнішу в світі професію.  В усі часи й періоди історії людства більше за скарби та всілякі надбання цінувалось здоров'я людини. Тому й професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.       
  Сьогодні медицина по праву вважається однією з розвинутих галузей. Щодня з'являються нові методики і технології лікування, сучасні лікарські засоби й медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо вони не знаходяться в чуйних руках людини, що присвятила себе служінню людям.
     Стрімко летить людське життя, але ніщо не змінилося під сонцем - ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого - життя і здоров'я людини.
  Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою та необхідною, і кожний лікар розуміє: здоров’я нації залежить від його професійності, порядності й душевної доброти. У медицині немає другорядних професій – від кожного з вас, від вашого вміння, вашого терпіння, вашої самовідданості залежить життя мільйонів людей.
  Знаю, що ви часто відмовляєтесь від своїх власних планів і святкувань, аби прийти на допомогу іншій, зовсім незнайомій людині. Завдяки вашому професіоналізму, глибоким знанням врятовано, повернуто радість життя сотням тисяч пацієнтів. Велика подяка вам за це.
    Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і майстерність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів Монастирищенського району.
  Дозвольте побажати вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, прямуйте вмайбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України.
     І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.
 
Зі святом вас!
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                   Т.Г.Пачесюк
Повернутись