15 травня 2014 року відбулося друге пленарне засідання тридцять першої сесії обласної ради

   
 
 
   15 травня 2014 року відбулося друге пленарне засідання тридцять першої сесії обласної ради, яке провела голова обласної ради Валентина Коваленко.
 У роботі пленарного засідання взяли участь голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники районів, міські голови, члени координаційної ради сільських і селищних голів, представники інших обласних організацій та засобів масової інформації.
   Монастирищину на сесії обласної ради представляли заступник голови районної ради Тарас Пачесюк та заступник голови райдержадміністрації Олег Недогода.
  Депутати підтримали пропозицію голови обласної ради про включення до порядку денного сесії обласної ради додатково ряду питань, враховуючи їх важливість та актуальність.
    Не підтримали депутати пропозицію Валентини Коваленко щодо скорочення посади заступника голови обласної ради задля економії коштів бюджету – зменшення видатків на утримання апарату обласної ради.
  На посади першого заступника голови обласної ради запропоновано обрати депутата Наталію Кравцову, заступника – Таїсію Руснак. 
   Обговорюючи пленарні питання, депутати підтримали проект обласної програми «Територіальна оборона», прийняття якої зумовлено непростою ситуацією, що склалася в країні у зв’язку із російською агресією та розгортанням терористичної діяльності воєнізованих груп на сході України. За словами обласного військового комісара Євгена Курбета, програмою передбачено заходи щодо оперативного формування батальйону територіальної оборони у складі 430 осіб, зміцнення його матеріально-технічної бази та підготовки військовослужбовців до виконання загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів в особливий період за наказами вищого керівництва, зокрема, охорони військових і державних об’єктів, боротьби із незаконними збройними формуваннями
   Наступним було ухвалено зміни до бюджету на 2014 рік, що викликані змінами у частині міжбюджетних трансферів з державного та місцевих бюджетів, перерозподілом призначень між головними розпорядниками коштів та збільшенням призначень на виконання окремих обласних програм.
     Серед іншого, депутати підтримали внесення на сесію проектів змін до обласної Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв на 2011-2015 роки та до обласної Програми створення обласного страхового фонду документації на 2011-2015 роки, а також ухвалили рішення про встановлення щорічної єдиної Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка, яку, за словами Валентини Коваленко, з нагоди наближення 80-річчя з дня народження поета вирішено присуджувати у двох номінаціях – для молодих авторів та авторитетних письменників.
   Після схвалення згаданих питань було оголошено перерву для проведення процедури таємного голосування щодо обрання заступників голови обласної ради. За його результатами, як зазначив голова лічильної комісії Анатолій Бондаренко, за обрання на посаду першого заступника голови Наталії Кравцової проголосували 55 депутатів, кандидатура ж Таїсії Руснак не набрала достатньої кількості голосів. Тож, за словами Валентини Коваленко, посада заступника залишається вакантною, а депутати продовжать консультації щодо претендентів до наступного пленарного засідання.
   Наостанок, голова обласної ради закликала присутніх депутатів матеріально підтримати наших військових та працівників внутрішніх справ, які «брали участь у бойових діях щодо захисту територіальної цілісності України, протистояли терористичним проявам та захищали населення країни, відстоювали її незалежність», за рахунок коштів, що виділені кожному із депутатів з бюджету для надання матеріальної допомоги громадянам.
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись