16 липня відзначається День бухгалтера

 
 
Шановні бухгалтери краю, прийміть найщиріші поздоровлення з професійним святом!
 
        Ваша робота – копітка й відповідальна. Вона є однією з основ функціонування будь-якої установи, організації, підприємства. Можна з упевненістю стверджувати: і сьогодні, і сотні років тому без бухгалтерів не обходилася жодна фінансова справа. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалася ваша праця, ваш досвід і знання. Від вашої високої кваліфікації та відповідальності великою мірою залежить злагоджена робота установ і організацій, добробут кожної сім'ї. Саме завдяки вам, професійним бухгалтерам і аудиторам, рухаються активи та документи, люди своєчасно отримують заробітну плату, держава - податки.
      Поважна когорто бухгалтерів Монастирищини, ми вдячні вам за добросовісну працю, щоденний неоціненний внесок у розвиток і зміцнення економіки району та країни. Виражаю надію, що працівники бухгалтерської сфери району й надалі прикладатимуть максимум зусиль для підвищення ефективності господарювання, використання засобів державних, колективних і приватних підприємств, створення передумов для поліпшення інвестиційного клімату нашого краю.
      Від щирого серця бажаю вам здоров'я, щастя, невичерпної енергії, професійних успіхів, кар'єрного зростання, поваги й розуміння з боку співробітників. Нехай робота приносить вам задоволення - як моральне, так і матеріальне, а також, щоб у вас завжди сходився баланс!
 
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                              Т.Г.Пачесюк
Повернутись