16 листопада - день працівників сільського господарства

                         Шановні працівники сільського господарства !
 
       Аграрний сектор складає основу життя держави та добробуту її громадян. Відзначення дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України. 
     Всім відомо, як нелегко і водночас почесно працювати на землі. Та лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.   
     Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.  
     Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.  Хай і надалі рясно колосяться врожаями Ваші ниви, нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання. Велика подяка Вам за любов до землі, наполегливість і витримку. 
     У цей святковий день зичу Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх Ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну ! 
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                            Т.Г.Пачесюк
 
Повернутись