17 вересня - День рятівника

 
 
    День рятівника - свято, яке відзначається 17 вересня щороку в Україні, встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.  
    День рятівника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань,а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.   Всенародне святкування Дня рятівника є виявом визнання і авторитету однієї із благородніших професій - рятувальника. Це свято встановлено за значний внесок пожежних та аварійно-рятувальних служб у справу захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Якщо узагальнити все, чого було досягнуто, то можна з певністю говорити, що сьогодні в Україні створено дієву державну систему запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру. Недооцінювати цю роботу просто неможливо, бо вона така ж складна, як ті завдання, що на нас покладає держава. А тому вся ваша діяльність спрямована на удосконалення роботи, на своєчасне й ефективне реагування на надзвичайні ситуації різного характеру, профілактику і контроль на потенційно небезпечних об'єктах та пропаганду культури безпеки життєдіяльності.
 
  Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись