18 червня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

  18 червня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції районної ради.

   Розпочав та вів засідання голова постійної комісії з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації та власності Володимир Левадський. 

     Ознайомившись із порядком денним засідання, депутати перейшли безпосередньо до їх розгляду. 

     В.о.начальника фінансового управління  Олег Кошовий доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік".

     Начальник відділу управління соціального захисту райдержадміністрації Богдан Мойсеєнко детально ознайомив із районною комплексною програмою щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постражджалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців на 2018-2022 роки. 

    Потім депутати перейшли до розгляду питань комунального майна, а саме про оренду приміщень, про списання майна та про надання дозволу на виділення пиломатеріалів. 

     Члени постійної комісії розглянули питання про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації.

     Депутати районної ради, обговоривши усі питання з порядку денного засідання, одноголосно вирішили винести їх на розгляд президії та позачергової сесії районної ради.

    В ході засідання постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова РДА Олег Недогода, члени постійних комісій та запрошені. 

               

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

Повернутись