18 травня проведено засідання постійної комісії


 
   Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.
  У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова постійної комісії Ольга Ковальська, заступник голови постійної комісії Людмила Трохимчук, секретар комісії Тетяна Безелюк та член комісії Олександр Дудченко.
  Також на засіданні комісії були присутні головний лікар Монастирищенської центральної районної лікарні Наталія Мороз, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юрій Кудин, депутат районної ради Руслан Плетінка, працівники виконавчого апарату районної ради.
   На розгляд комісії було винесено п’ять питань. 
  У ході засідання постійної комісії було розглянуто та обговорено проект рішення районної ради, який має високу значимість для діяльності системи охорони здоров’я та медичного обслуговування населення Монастирищенського району: оптимізації ліжкового фонду та внесення змін до структури і чисельності медичних установ району на 2017 рік. З даного питання присутніх інформувала головний лікар центральної районної лікарні Наталія Мороз. Крім цього, обговорено питання, що стосується управління майном комунальної власності, яке перебуває на балансі ЦРЛ.
  Низку питань, що стосуються діяльності опорного загальноосвітнього навчального закладу Монастирищенська спеціалізована школа №5 та приведення у відповідність статутної документації даного закладу, представляла Тетяна Ганжала, начальник відділу освіти РДА.
   Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юрій Кудин доповів про внесення змін до Статуту районної дитячої музичної школи.
   Усі розглянуті питання після проведеного обговорення рекомендовані для винесення на розгляд чергової п’ятнадцятої сесії районної ради.
   На завершення роботи засідання комісії депутат районної ради Руслан Плетінка вніс пропозицію запропонувати місцевим банківським відділенням встановити банкомат у приміщенні районної поліклініки для перерахунку благодійних внесків. Члени комісії підтримали дану пропозицію.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись