19 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності районної ради

 

 

  19 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності районної ради.              Засідання розпочав голова постійної комісії Володимир Левадський, який озвучив, що на порядок денний засідання винесено питання про впорядкування орендних відносин між адлміністрацією КВПП "Мрія" та ФОП Світлишна В.П.

      В ході засідання постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії, директор та головний бухгалтер Монастирищенського КВПП "Мрія", приватний підприємець Світлишний І. Д.

     Після дискусії, члени постійної комісії доручили головному бухгалтеру КВПП "Мрія" врахувати в рахунок орендної плати здійснення ремонтних робіт приватним підприємцем, в свою чергу зобов’язали орендарів погасити заборгованість  та в подальшому намагатися не допускати її. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись