19 червня проведено спільне засідання постійних комісій

 

   Сьогодні, 19 червня, в малій залі засідань Монастирищенської районної ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту та постійної комісії з питань бюджету, фінансової та податкової  політики, приватизаціїі і власності. Провели засідання голови вказаних постійних комісій Ольга Ковальська та Володимир Левадський.
   У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Наталія Шамрай, начальник відділу бюджету, комунального майна та децентралізації виконавчого апарату районної ради Оксана Дахно, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Ірина Комар.
   На порядок денний засідання винесено питання звітів керівників районних комунальних закладів та установ, з якими було укладено контракти, терміни яких спливають у липні 2017 року.
Так про виконану роботу протягом 2014-2017 доповідали директор Монастирищенського районного центру культури та дозвілля Любов Гринь, директор Монастирищенської районної бібліотеки для дітей і дорослих Валентина Григораш, директор Монастирищенської районної дитячої музичної школи Інна Сілантьєва, директор Монастирищенського районного краєзнавчого музею Катерина Бульба, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Монастирищенської районної державної адміністрації Ніна Завертана. Керівники вказаних закладів та установ надали вичерпні відповіді на поставлені їм питання членами постійних комісій.
За результатами розгляду питань та проведеного обговорення депутати підготували відповідні висновки і рекомендації.
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись