19 травня відбулося засідання постійної комісії

 
19 травня 2014 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
   Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
   На засіданні постійної комісії було розглянуто 5 питань.
 Увазі депутатів районної ради був представлений звіт завідувача Монастирищенського районного методичного кабінету про результати виконання умов контракту за 2013-2014 рік. Після проведеного обговорення, враховуючи успішне відпрацювання на займаній посаді Завертаної Н.Б., члени комісії прийняли рішення рекомендувати сесії Монастирищенської районної ради продовжити контракт із Завертаною Н.Б. терміном на 5 років.  
 У ході засідання депутати ознайомилися та рекомендували для розгляду на сесії районної ради низку проектів програм: проект районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки, проект Програми щодо реконструкції спортивних майданчиків Монастирищини на 2014-2016 роки, проект Статуту Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської районної ради в новій редакції.
  Крім цього, на засіданні постійної комісії було затверджено план роботи постійної комісії на ІІ півріччя 2014 року.
  У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради чотири проекти рішень.
 
                                               Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись