19 вересня - День працівника лісу

          

        Шановні працівники лісового господарства Монастирищини! 

 

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу й допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців своєї справи. 
  Ліс – це наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу й основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе й раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя краю. Ми не маємо права думати тільки про день сьогоднішній, ми повинні думати про те, що буде в майбутньому. Сьогодні як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.  

  Своєю невтомною і наполегливою працею наші лісівники зміцнюють лісовий фонд, вносять вагомий вклад у захист земельних угідь і поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби населення в різноманітній лісовій продукції.

 Велике спасибі вам, шановні працівники й ветерани лісового господарства, за невтомну працю й самовідданість. Бажаю всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, щастя, злагоди й вагомих трудових досягнень для подальшого розвитку лісової галузі України й нашого рідного краю.

 

З повагою

Заступник голови районної ради                                  Т.Г.Пачесюк

Повернутись