2 липня - День працівників державної податкової служби

Шановні податківці району!

    Щиро вітаю вас із святом – Днем працівника державної податкової служби України, створення якої забезпечило функціонування ефективної системи прогнозування та адміністрування податків, одного з фундаментальних завдань влади нашої держави.
   Ваша служба стала дієвим механізмом цивілізованого регулювання економічних процесів в Україні, забезпечення позитивних тенденцій у їх розвитку, надійною опорою держави у формуванні доходів бюджету. Слова шани й подяки адресую податківцям Монастирищини, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, своєю повсякденною копіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку району та країни в цілому. Бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості й безкомпромісності вам у наступі на «тіньову» економіку і корупцію.
   Від щирого серця бажаю завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави. Здоров’я і творчої наснаги вам, щастя  та добра вашим сім’ям.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                    Т.Г.Пачесюк
Повернутись