20 вересня проведено 28 сесію районної ради

 

   Сьогодні в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
   У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
   Проекти рішень та додатки до них були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   До порядку денного вісімнадцятої сесії було включено 23 питання.  У роботі сесії районної ради взяли участь 24 її депутати.
   На початку роботи депутати затвердили Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Монастирищенському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський РЦ ПМСД» Монастирищенської районної ради на 2018-2021 роки. Далі районні обранці внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення Монастирищенського району на 2016-2020 роки, рішення районної ради від 21.12.2017 20-10/VІІ «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2018 рік». Крім того, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік. Зміни зумовлені передачею інших субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом коштів від перевиконання доходної частини станом на 01.09.2018 та  перерозподілом видатків.
  На сесії депутати затвердили у нових редакціях статути Монастирищенської районної централізованої бібліотечної системи, комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр», погодили графік її роботи, прийняти Положення про преміювання педагогічних працівників освітніх закладів району за високу результативність у роботі, а також звільнили від плати за утримання дітей в Монастирищенському ЗССО спортивного профілю – школи-інтернат «Обдарованість» І-ІІІ ступенів і прийняли рішення про реорганізацію комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія» Монастирищенської районної ради шляхом його перетворення в товариство з обмеженою відповідальністю «Мрія».
   У ході роботи депутати прийняли звернення до Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту та утримання автомобільних доріг у Монастирищенському районі, підтримали звернення депутатів Тальнівської районної ради щодо впровадження  реформ  в галузях освіти та медицини та депутатський запит депутата районної ради Володимира Шевчука до Монастирищенського ВП Уманського  ВП ГУНП  в Черкаській області щодо надання роз’яснень про відмову у розгляді звернень громадян.
  Крім того, депутати районної ради розглянули низку питань управління майном комунальної власності та затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах Коритнянської сільської ради, Монастирищенської міської ради та земель приватної власності.
     З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.
  Після завершення роботи сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.

 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись