21 червня - День медичного працівника

 
 
Шановні працівники галузі охорони здоров’я Монастирищини!
 
    Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника! За покликом серця ви обрали найгуманнішу у світі професію. В усі часи й періоди історії людства більше за скарби та всілякі надбання цінувалось здоров'я людини. Тому й професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. 
      Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою та необхідною, і кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності й душевної доброти учнів Гіппократа. У медицині немає другорядних професій – від кожного з вас, від вашого вміння, вашого терпіння, вашої самовідданості залежить життя мільйонів людей. Знаю, що ви часто відмовляєтесь від своїх власних планів і святкувань, аби прийти на допомогу іншій, зовсім незнайомій людині. Завдяки вашому професіоналізму, глибоким знанням врятовано, повернуто радість життя сотням тисяч пацієнтів. Велика подяка вам за це.
     Нині в Україні зроблені перші кроки щодо реформування медичної галузі. Монастирищенський район також не стоїть осторонь цих процесів. Але без допомоги держави вирішити всі проблеми, які накопилися в галузі, неможливо. Тому її модернізація й реформування, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я, соціальний захист медичних працівників – це основне завдання влади, зокрема і в Монастирищенському районі.
     Висловлюю слова глибокої шани й подяки лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, всім працівникам сфери охорони здоров'я. Спасибі за ваші добрі серця, працьовитість і професіоналізм, за вірність обраній справі. Бажаю вам і вашим рідним щастя, міцного здоров’я та благополуччя! Нехай здійснюються ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з вами!
 
З повагою
 
Заступник голови районної ради                                    Т.Г.Пачесюк
Повернутись