21 листопада відзначатиметься День Гідності та Свободи

Шановні монастирищани!

   21 листопада в усій Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи, який об’єднав у собі події двох революцій – 2004 та 2013 років. Революція Гідності, розпочата на Майдані два роки тому, довела, що українці були і залишаються великою європейською нацією, бо споконвіку мислять і творять по-європейськи, мають гідність і готові в будь-яку мить її захищати, як і власну свободу. Довели це й жителі Монастирищини, серед яких чимало активних учасників Майдану й антитерористичної операції, яка досі триває на сході країни. Вони є зразком для підростаючого покоління у сенсі виховання патріотизму та захисту демократичних цінностей. 
      І сьогодні, у час змін, нашим святим обов’язком є відродження держави, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії. Маємо пам’ятати своїх героїв і віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року й у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     Дорогі земляки! Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!
     Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи і закликаю до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри в краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю. 
    Слава Україні! Слава її Героям!  

 

З повагою

Голова районної ради                                               Микола Орендарчук

Повернутись