22 грудня - День енергетика

 
 
 
Шановні працівники енергетичної галузі району!
 
 
   Дозвольте від депутатського корпусу Монастирищенської районної ради, її  виконавчого апарату привітати вас з професійним святом – Днем енергетика.
 
  Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє професійне свято.
 
   Сьогодні в такий важкий час для економіки країни  і для галузі енергетики в цілому від вашої професійності та сумлінності залежить робота промислових підприємств, функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях.
 
  Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.
 
   Зважаючи на те, що в сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, закликаювас із особливою відповідальністю дбати про енергетичну безпеку міста та району.
 
   Тож в цей святковий день висловлюювам щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичуусім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!
 
  Від щирого серця бажаю вам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, миру, добра і злагоди!
 
 
З повагою
Голова районної ради                     М.О.Орендарчук

 

Повернутись