22 грудня проведено засідання президії районної ради

 
 
   Сьогодні відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
  У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба.
  На порядок денний засідання було внесено низку важливих різногалузевих питань.
   За результатами роботи президії на дванадцяту сесію районної ради, яка відбудеться завтра, 23 грудня 2016 року, винесено такі проекти рішень: Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2017 рік, районного бюджету на 2017 рік та рішення про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2017-2018 роки.
  Крім того, депутати погодили проекти рішень про структуру і чисельність установ освіти, культури, охорони здоров’я, виконавчого апарату районної ради на новий бюджетний рік та штатні розписи районних комунальних підприємств.
   У ході президії узгоджено проекти статутів центральної районної лікарні та районного спеціалізованого лісогосподарського підприємства, а також проект плану роботи районної ради на І півріччя 2017 року.
   Члени президії після проведеного обговорення внесли зміни до проекту рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
 
   Серед інших питань, які заплановано для винесення на розгляд дванадцятої сесії районної ради, є ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.
 
   Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.
 
 Виконавчий апарат районної ради
Повернутись