22 вересня - День партизанської слави

                                                        
   22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави та вшановують пам'ять загиблих партизанів і підпільників у роки Другої світової війни.
    Монастирищину по праву називають краєм партизанської слави, на теренах якого здійснювали рейди, як радянські партизани, так і повстанські загони. Люди піднялись на боротьбу із загарбниками за велінням душі й сумління, тому що були переконані, що воюють за свою свободу, інтереси своєї держави, рідного краю, отчого дому.
    Місцеве населення допомагало повстанцям, хоча й знало, що за таку допомогу може заплатити життям, але віра в перемогу, любов до Вітчизни та прагнення до незалежності були нездолані.
   На ліквідацію партизанського опору німецька влада відтягувала охоронні й регулярні сили, що негативно впливало на проведення фронтових операцій, наближало кінець окупантів. Переконаний, що славетний День Перемоги розпочали кувати прості люди в тилу ворога, у наших партизанських лісах.
             Дорогі ветерани партизанського руху й підпільники! 
 
    22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави та вшановують пам
Низький уклін вам за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку у розбудові незалежної української держави.
   Наш святий обов'язок - завжди памятати про жертовність, мужність та звитягу всіх борців за волю рідної землі.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                     Т.Г.Пачесюк
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись