23 червня - День державної служби України

                                                        
                                 
                                  Шановні державні службовці!
 
  Служити людям, країні, бути на 100 відсотків відданим українському народові, кожну хвилину пам'ятати, що від тебе залежить доля держави – це нелегка справа. Це не пафос та гучні слова, це – принцип, за яким живуть справжні державні службовці – чесні, порядні та професійні.
    Слід завжди пам’ятати, що визнаходитесь на службі у громади, яка делегувала вам  свої повноваження по управлінню соціально-економічними процесами району. І саме турботою про благополуччя та добробут населення, прагненням внести свою частку у розквіт нашого рідного району, маєтекеруватися у своїй роботі.
  Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця та посадовця. Бо ви сьогодні є уособленням державної влади в районі.
   Робота кожного з вас не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій діяльності працівників виконавчих органів на місцях мають відбуватися кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави.
   Бажаю Вам гордості за ту справу, якій Ви присвятили своє життя. Нехай мудрими будуть Ваші дії, вірність і відданість справі забезпечують Ваші успіхи, а Ваша діяльність знаходить повагу та довіругромадян до органів влади.
   Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                       Т.Г.Пачесюк
Повернутись