23 грудня постійні комісії районної ради продовжили свою роботу

 

Засідання постійної комісії

з питань освіти, культури, охорони здоров’я,

засобів масової інформації, молоді і спорту

 23 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.
 У роботі комісії взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба.
 Засідання комісії провела її голова Ольга Ковальська. До порядку денного засідання було включено 10 питань, 6 з яких було рекомендовано для винесення на сесію районної ради.
 На початку роботи комісії депутати обрали заступника голови постійної комісії – Людмилу Трохимчук, секретаря постійної комісії – Тетяну Безелюк, після чого Ольга Ковальська проінформувала присутніх із основними напрямками роботи комісії, визначеними в Положенні про постійні комісії районної ради.
 Після цього депутати ознайомилися, провели детальне обговорення та підтримали такі питання:
- про попередній розгляд проекту районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки (інформувала Ніна Мельничук – лікар-інфекціоніст центральної районної лікарні);
- про попередній розгляд структури і чисельності установ освіти району на 2016 рік (доповідали Неля Залозна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, Ірина Паламарчук – економіст відділу освіти райдержадміністрації);
- про попередній розгляд структури і чисельності установ культури на 2016 рік (доповідав Юрій Кудин – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації);
- про попередній розгляд структури і чисельності установ охорони здоров’я на 2016 рік (доповідав Володимир Чуйко – головний лікар центральної районної лікарні);
- про попередній розгляд структури і чисельності комунального підприємства «Монастирищенська районна редакція газети «Зоря» на 2016 рік (доповідав Ігор Свиридівський - редактор районної газети «Зоря»);
- про попередній розгляд депутатського запиту депутата районної ради Онищук А.В. щодо необхідності заміни на зимову гуму коліс у шкільному автобусі Шарнопільського НВК.
  У ході засідання депутати погодили план роботи постійної комісії на І півріччя 2016 року.
 З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні висновки і рекомендації.
 
 

Засідання постійної комісії

з питань соціально-економічного розвитку,

роботи підприємств промисловості,

житлово-комунального господарства,

інвестицій та підприємництва

 

   Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій та підприємництва, яке провів голова комісії Валентин Кадук.
  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови районної ради Майя Фариба.
   На початку засідання комісія обрала заступника голови постійної комісії – Володимира Солода та секретаря – Юрія Заворотнього. Після цього депутати ознайомилися із основними напрямками роботи комісії, визначеними  в Положенні про постійні комісії районної ради.
  Відповідно до плану роботи засідання депутати заслухали інформацію про проект порядку денного третьої сесії районної ради, а також попередньо розглянули і рекомендували до сесії районної ради проект Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2016 рік, з доповіддю по якому  виступила Наталія Бородій – начальник відділу економіки райдержадміністрації.
  У ході роботи на засіданні було затверджено план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.

 

 

Засідання постійної комісії

з питань планування, бюджету,

фінансової і податкової політики,

приватизації та власності

  Цього ж дня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності. Голова комісії Володимир Левадський відкрив і провів засідання комісії.
 У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба.
 На початку роботи комісії депутати обрали заступника голови постійної комісії – Миколу Драча, секретаря постійної комісії – Оксану Баллу.
 Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати детально ознайомилися з інформацією про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, попередньо розглянули проект районного бюджету на 2016 рік (доповідав Олег Кошовий - в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації) і рекомендували дані питання для винесення на розгляд чергового пленарного засідання районної ради.
  У ході засідання депутати попередньо розглянули ще такі питання:
- про затвердження штатного розпису КВПП «Мрія» Монастирищенського району;
 - про призначення на посаду директора КВПП «Мрія» Монастирищенського району;
 - про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради на 2016 рік;
 -  про транспортне забезпечення районних делегацій.
  Крім цього, депутати розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, та погодили план роботи постійної комісії на І півріччя 2016 року.
  З усіх питань, що розглядалися на засіданні постійної комісії, були прийняті відповідні рекомендації.

Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 
Повернутись