24 травня - Свято останнього дзвоника

        

                            

                            Дорогі учні! Шановні вчителі й батьки! 
    Від щирого серця хочу привітати вас усіх із хвилюючим святом - Днем останнього дзвоника!
     Сьогоднішній дзвінок для багатьох із вас – це старт літніх канікул. Бажаю, щоб вони були незабутніми й цікавими аби,відпочивши й повернувшись восени за шкільні парти з новими силами, вам було про що розповісти друзям і вчителям.
     А для вас, дорогі випускники, після останнього дзвоника, після екзаменів івипускного балу зі шкільним вальсом, розпочнеться доросле життя. У вас ще все попереду: злети й падіння, радощі та розчарування, перемоги й поразки… У подальшому ви не раз згадаєте цю чарівну мить прощання: і останній дзвоник, і напутні слова директора й батьків, і своїх колишніх учителів, і друзів дитинства. Упевнений, що ви ще прийдете до школи та із захопленням будете розповідати про навчання в інститутах та університетах, про свої трудові успіхи. Вчителі ж пишатимуться вашими досягненнями. Як би там не було, але шкільні роки залишаються в душі кожного у вигляді світлих спогадів незалежно від того, був він відмінником чи відчайдушним хуліганом, адже зі школою пов’язана найщасливіша пора нашого життя – дитинство.Щоранку протягом одинадцяти років кожного з вас вела стежина від батьківського порогу до шкільного. А тепер поведе вона вас у незвіданий світ. І все життя поруч із вами йтиме ваша доля. Якою вона буде, залежить від вас. То ж бажаю вам тільки щасливої долі, успіхів на самостійному шляху,обов’язково кохання, миру, добра та благополуччя.
      Нехай мелодія останнього дзвоника увінчає закінчення ще одного навчального року, стане провісником змістовного відпочинку, нових  вражень, відкриттів, звершень  і перемог!
 
З повагою
Голова районної ради                                       І.І.Нестеренко
 
 
 
 
                             
 
 
                                                       
                                                            
 
 
 
    24 травня у навчальних закладах району пролунав останній дзвінок. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори – літніх канікул. Хвилюючі почуття переповнюють наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Упродовж навчального року вони пізнавали навколишній світ, долали перші труднощі шкільного життя.
    Незабутньою, яскравою сторінкою залишаються роки навчання у школі для випускників. Попереду нові вершини й нові досягнення, а головне -  непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
    Цьогоріч атестати зрілості отримають 287 випускників 11-х класів. А 345 учнів 9-х класів шкіл Монастирищини стануть перед вибором: здобувати професійну освіту чи  продовжити навчання у школі. Найбагатшою на випускників цього року є ліцей «Ерудит» - 58 учнів вирушать у самостійне життя.
  Семеро одинадцятикласників Монастирищини закінчили школу з відзнакою – 5 золотих та 2 срібні медалі. На перщому місці за кількістю медалей НВК «Ерудит» - одна золота та дві срібні медалі, по одному «золотому»медалісту у міській ЗОШ №2, Коритнянській, Леськівській та Цибулівській школах.
   Свято Останнього дзвінка в школах краю відсвяткували, дотримуючись власних традицій та започаткувавши нові. Так, в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов №5 випускники святкували останній дзвінок у справжніх мантіях.
     Присутні на святі побажали випускникам ніколи не забувати рідний заклад, учителів, рідне місто, незважаючи на те, де здобуватимуть освіту, і куди закине доля.
 
 

Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

 

Повернутись