25 сесія районної ради продовжила свою роботу

    23 жовтня 2013 року після  оголошеної перерви продовжила роботу двадцять п’ята сесія Монастирищенської районної ради, яка дорозглянула 19 питань, що відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
     Провів засідання голова районної ради Ігор Нестеренко.
   У роботі сесії взяли участь 41 депутат із 60 обраних, перший заступник голови обласної ради Володимир Вовченко, голова райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
    До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
    У ході роботи депутати затвердили районну програму підтримки розвитку українського козацтва в Монастирищенському районі на 2014-2015 роки, підтримали зміни до районного бюджету на 2013 рік, Заходів розвитку лісового господарства району на 2002-2015 роки та Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району.
   Після активного обговорення депутатиприйняли рішення про проведення підготовчих робіт щодо реформування медичної галузі у районі.
   Окрім того, на пленарному засіданні районної ради було затверджено структуру і чисельність установ освіти  району на 2013 рік та ліквідаційні баланси Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів і Половинчицького навчально-виховного комплексу Монастирищенської районної ради Черкаської області. Депутати районної ради розглянули питання про звільнення від плати за утримання дітей у навчально-виховних закладах району та ухвалили низку інших рішень, які стосувались управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.
   З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись