26 квітня - трагічний і скорботний день для України

 
 
 
Шановні монастирищани!
 
  26 квітня - це дата, яка розділила наше життя на до і після Чорнобиля; це-символ, наповнений гіркотою подій. Водночас – це день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. Це день подяки тим, хто став на захист безпеки людства від грізного атому. 
   Час своєю невпинною ходою все більше віддаляє нас від цієї катастрофи. Але саме життя не дає нам можливості забути про страшну дату в історії України. 
  Масштаби Чорнобильської аварії могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації її наслідків, серед яких були й наші земляки. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили нас від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.
      Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю ліквідаторів, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність…   
      Сьогодні ж маємодбати про тих, хто залишився жити, вони в свій час зробили все можливе, щоб на українській землі було життя...
     Бажаю всім, хто в ті страшні дні рятував нас від найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, доброго здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості в завтрашньому дні.
         Нехай Господь береже кожного з вас, нехай Господь береже Україну!
 
 
Голова районної ради                                               М.О.Орендарчук

 

Повернутись