27 червня 2013 року відбулося засідання колегії РДА

 
27 червня 2013 року голова районної ради Ігор Нестеренко взяв участь у роботі колегії Монастирищенської районної державної адміністрації, яку провів голова РДА Володимир Басанець.
      На засіданні колегії розглядалися питанняпро хід літнього оздоровлення дітей та підготовку закладів освіти до нового навчального року, про стан безпеки дорожнього руху в районі та організаційно-практичні заходи, спрямовані на вдосконалення профілактики і запобігання дорожньо – транспортних пригод, насамперед з тяжкими наслідками, а також заслухано інформацію про роботу районного центру зайнятості з питань залучення безробітніх громадян до громадських робіт.
    Голова районної ради вніс пропозицію особливу увагу приділити оздоровленню дітей, які навчаються в міських школах.
-  Якщо сільським школам на організацію оздоровлення коштами  допомагають спонсори, агроформування, що працюють в селі, то в міських школах такий механізм взаємодії та допомоги не діє, - зазначив І.І.Нестеренко. – Давайте проведемо глибокий системний аналіз організації оздоровлення дітей та участі в ньому усіх суб’єктів господарювання, комерційних структур, які працюють в районі. Це дасть змогу справедливо, на відповідній дольовій участі із залученням усіх зацікавлених структур проводити оздоровлення.
    З розглянутих питань прийняті рішення колегії, дані доручення голови райдержадміністрації.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись