27 вересня - День машинобудівника

 

Шановні машинобудівники району!

 

     Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем машинобудівника!

   Машинобудування є провідною галуззю промислового сектору економіки Монастирищини, основу виробничого потенціалу якої складають підприємства високих технологій - приладобудування, електротехнічної промисловості, енергомашинобудування.

    Вироби з марками ваших підприємств стали візитними картками  нашого району не лише в Україні, а й за її межами.

   У нинішній непростій економічній обстановці ви наполегливо працюєте, зберігаєте та примножуєте славетні трудові традиції монастирищенських машинобудівників.

     Ваш високий професіоналізм, досвід і невтомний труд забезпечують стабілізацію виробничого та фінансового стану підприємства. Збільшення обсягів виробництва, освоєння випуску новітньої сучасної техніки сприяє відновленню престижу машинобудівних професій.

    Прийміть, шановні машинобудівники, щирі побажання міцного здоров`я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні!

     Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на повагу і любов, затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів.

    Нехай Ваше майбутнє наповнюється корисними справами і земними радощами, а Ваша професійна майстерність та життєвий досвід слугують і надалі на почесній і відповідальній ниві.

 

З повагою

Заступник голови районної ради                                     Т.Г.Пачесюк

Повернутись