28 січня проведено засідання постійної комісії

     28 січня 2014 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
    Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
    На засіданні постійної комісії було розглянуто 10 питань.
   Увазі депутатів районної ради були представлені звіти керівників установ комунальної власності про результати діяльності за 2013 рік: Монастирищенської централізованої бібліотечної системи, районної дитячої музичної школи, районного центру культури та дозвілля, краєзнавчого музею та комунального підприємства «Монастирищенська редакція районної газети «Зоря». Після проведеного обговорення члени комісії висловили відповідні рекомендації керівникам установ, які звітувалися про роботу та відділу культури і туризму райдержадміністрації.
    Під час проведеного засідання депутати ознайомилися та рекомендували для розгляду на сесії районної ради проекти рішень про погодження структури і чисельності установ освіти, культури, ЗМІ.
   У ході засідання депутати прийняли рішення рекомендувати сесії районної ради розглянути питання реорганізації Зюбриського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» Монастирищенської районної ради Черкаської області шляхом поділу на Зюбриську загальноосвітню школу І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області  та дошкільний навчальний заклад Зюбриської сільської ради.
   Крім цього, на засіданні постійної комісії було затверджено план роботи на І півріччя 2014 року.
     У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради чотири проекти рішень.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись