28 жовтня - знаменна дата в історії України

        
 
Шановні Монастирищани, шановні ветерани
Великої Вітчизняної війни!
 
   Сьогодні ми з радістю й болем відзначаємо славетний день в історії нашої держави – 70-ту річницю з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.
   Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, які захистили свій народ від неволі й знищення. Чотири роки залишалася під п’ятою фашистів Україна. Чотири чорних роки, виконуючи свої звірячі плани з тотального знищення слов’ян, загарбники палили міста й села, розстрілювали мирних жителів, гнали на рабські роботи до Німеччини нашу молодь, стирали з лиця землі фабрики, шахти, заводи, школи. Але наш гордий незалежний народ зломити неможливо. У ньому жила непохитна віра в перемогу. Усі чотири роки на території України йшла велика полум’яна боротьба за рідну землю. Це був воістину всенародний подвиг.
   Ми знову вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам Великої Вітчизняної за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.
 Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
                                 
                                           Шановні ветерани!  
 
   Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.
    Від щирого серця бажаю вам здоров’я, миру, добра і щастя!  Низький уклін усім, хто наближав світлий день визволення! Вічна слава героям, які загинули за волю і незалежність нашої Батьківщини!
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                Т.Г.Пачесюк
Повернутись