30 травня - свято останнього дзвоника

                                                                       
                           
                                      Дорогі  учні, вчителі, батьки! 

        Сьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну сходинку в своєму житті. 
        У більшості з вас розпочнуться омріяні літні канікули з цікавим відпочинком, оздоровленням, веселим довкіллям. Це час захоплюючих мандрівок, ігор і розваг в оздоровчих таборах. Тож відпочивайте, набирайтесь сили, ростіть здоровими, щоб восени повернутись і продовжити навчання в рідній школі.
 
                                         Шановні випускники!
 
         Для вас шкільний дзвінок лунає сьогодні востаннє. Звісно, ви будете чути його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє.
         Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. 
          Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя! По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас. 
         Для інших школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і  змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.
Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. 
      Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям
           Ба­жаю Вам нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Ще раз вітаю усіх із Святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! Зі святом вас!
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                        Т.Г.Пачесюк
Повернутись