30 вересня відбулася чергова тридцять четверта сесія районної ради

 
 
 
 
    30 вересня 2014 року відбулося засідання чергової тридцять четвертої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 23 питання, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій та президії районної ради.
     На сесію прибуло 36 депутатів із 60 обраних.
    Відкрив і провів сесію заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.
    У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники Народної ради, громадськості району, місцеві засоби масової інформації.
    Розглядаючи питання порядку денного, депутати на початку пленарного засідання  заслухали інформацію прокурора Монастирищенського району Романа Павленка та начальника Монастирищенського РВ УМВС України в Черкаській області Володимира Ярового про стан протидії злочинності за І півріччя 2014 року.
    Заступник голови районної ради Тарас Григорович Пачесюк доповів сесії про необхідність внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2014 рік. Після проведеного обговорення депутати проголосували за виділення коштів на утримання галузей освіти, медицини та соціального захисту населення району.
    У ході роботи депутати внесли ряд змін до районних програм «Територіальна оборона на 2014-2015 роки», «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки, програми підвищення енергоефективності і зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району на 2012-2015 роки та рішень районної ради щодо структури і чисельності закладів освіти та установ охорони здоров’я району.
    Під час пленарного засідання було затверджено Статут Зюбриської ЗОШ І ступеня та погоджено призначення директора Шабастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Крім того, з ініціативи голови Монастирищенської райдержадміністрації сесія районної ради прийняла Звернення депутатів районної ради до міської, селищної, сільських рад району щодо встановлення часових обмежень у роботі закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних закладів, нічних клубів та додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.
    Депутати також звільнили від плати за харчування дітей пільгових категорій, які проживають і навчаються в Монастирищенській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість», затвердили список присяжних Монастирищенського районного суду, звіти про проведення незалежної оцінки колісних транспортних засобів та окреслили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, а також розглянули низку питань щодо управління майном районної комунальної власності.
    З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись