30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

          

   30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято найчисленнішої категорії працівників культури - бібліотекарів, тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство - інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов'язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм "розумне, добре, вічне" - книгу. У цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. ХХІ століття, одним із головних пріоритетів якого є вільний доступ до інформації, поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних. 
      Бібліотека - храм знань, де зберігаються нетлінні духовні скарби. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства. Однак хочу зазначити, що в сучасних умовах стрімкого розвитку цивілізації, в час науково-технічного прогресу, коли техніка підчас витісняє духовність, варто приділити особливу увагу християнській етиці, виховувати наше молоде покоління на засадах християнської моралі та загальнолюдських моральних цінностей. А тому бібліотеки мають бути забезпечені відповідною літературою з християнської етики, Бібліями, Євангеліями. Від наших спільних плідних зусиль залежить інтелектуальний і духовний розвиток сьогоднішнього і майбутніх поколінь.
   Дякую всім бібліотечним працівникам Монастирищини за подвижницький труд, відродження духовності та історичної пам'яті, утвердження патріотизму та національної самосвідомості. Це  ваш вагомий внесок у розбудову Української держави. Бажаю вам щастя, здоров'я, творчої наснаги та успіхів у роботі. Миру і добра вам і вашим родинам.
 
Заступник 
Голови районної ради                                              Т.Г.Пачесюк
Повернутись