4 жовтня День працівників освіти

                       

Шановні освітяни, ветерани галузі! 


     Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Важко назвати іншу професію, від якої б так залежало майбутнє нашої держави, адже вам довірено найцінніше – виховання наступних поколінь. І це, без перебільшення, особлива та відповідальна місія. Саме педагоги дають дітям не тільки знання, але й формують моральні та духовні цінності – виховують особистість.

     Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра заохотила нас до книги, запалила жаринкузнань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

     Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму й успіхів, достатку і щастя! Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих рівнів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру в незмінність вічних істин.

   Бажаю всім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу й найважливішу науку в світі – науку бути Людиною. Хай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

 

З повагою

Заступник голови районної ради                                 Т.Г.Пачесюк

Повернутись