6 травня відбулися змагання по пожежно-прикладному спорту серед пожежних частин області

                                                     

  6 травня на базі Монастирищенського районного  управління ДСНС України у Черкаській області відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед державних пожежних частин області, під час яких бійці МНС демонстрували свої уміння, фізичну майстерність і вправність.
   Пожежно-прикладний спорт – це особливий вид спорту, який є обов’язковим додатком до професії. У ньому беруть участь не професійні спортсмени, а професійні пожежники – рятувальники, які щодня несуть бойове чергування, гасять пожежі, рятують людей, надають допомогу у різних надзвичайних ситуаціях. Багато учасників змагань нагороджені відзнаками МНС України за подвиги, виявлені при ліквідації пожеж і порятунку людей. Це спорт лише для відважних, адже він стоїть в одному ряду з найбільш небезпечними видами спорту.
  Під час урочистого відкриття змагань заступник голови районної ради Тарас Пачесюк  та заступник голови міської ради Володимир Храновський побажали вдалих стартів та перемог усім учасникам.
   Цього року на змагання прибуло 10 команд пожежно – рятувальної служби Черкащини. Це було справжнє свято мужності та спритності. Свою фізичну загартованість, уміння, витримку та професіоналізм спортсмени – рятувальники демонстрували у різноманітних видах змагань.
 Численні глядачі та вболівальники стали свідками захоплюючого видовища, дивувалися легкості, з якою спортсмени виконували складні елементи пожежно – прикладних вправ. Усі учасники були підготовлені відмінно, але, як і в усіх змаганнях, суддівській коллегії довелося визначати переможців та призерів.
 У підсумку змагань перше загальнокомандне місце посіла Тальнівська команда державної пожежно-рятувальної частини, друге місце виборола команда державної пожежно-рятувальної частини міста Монастирище, а по­че­с­не третє місце здобула Маньківська команда державної пожежно-рятувальної частини.
  Переможці змагань були нагороджені перехідним кубком та цінними подарунками.
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Повернутись