7 грудня - День місцевого самоврядування

 
 
   Щиро вітаю посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, громаду Монастирищини з Днем місцевого самоврядування.
   Для тих, хто хоч раз обирався до сільської, селищної, міської, районної або обласної рад, хто працює на різних посадах в органах місцевого самоврядування, - це професійне свято. Але дуже важливо, щоб це було не лише свято службовців, а свято громади району, міста й кожного села чи селища, кожного мешканця, який представляє цю громаду. 
  Сьогодні місцеве самоврядування стало вагомою складовою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення. Влада самої громади, втілена через виборних осіб, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями, влада для громади й в інтересах громади – таким є реальний зміст самоврядного способу суспільного життя, пріоритетом якого є, передусім, інтереси людини. Сьогодні кожен житель району хоче мати гарантований добробут - і це закономірно. Але досягти належного рівня життя й відповідних благ можна тільки самовідданою працею всіх членів суспільства. 
   Від усього серця хочу подякувати всім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її запити й інтереси, здійснюючи депутатські повноваження, хто сумлінно виконує зобов’язання перед людьми. Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, добра й радості, порозуміння та злагоди, мудрості у прийнятті відповідальних рішень, успіхів і громадської підтримки в подальшій діяльності. 
   Нехай життя обдарує неоціненними дарами – людською вдячністю та прихильністю за самовіддану працю. Нехай ніколи не вичерпується ваше натхнення та прагнення працювати на благо громади!
   Зі святом! 
 
З повагою
Голова районної ради                                        М.О.Орендарчук
Повернутись