8 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради

    8 серпня 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислової політики, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування.
    Відкрив і провів засідання голова комісії Павло Гора.
  На виконання рішення Монастирищенської районної ради від 05.08.2013 № 24-8/VІ «Про результати роботи тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки забезпечення фінансовими ресурсами захищених статей бюджетних установ, фінансування яких здійснюється з районного бюджету» з метою надання фінансової допомоги на розвиток Монастирищенської центральної районної лікарні депутати постійної комісії своє засідання провели спільно зі Спілкою сільськогосподарських товаровиробників Монастирищенського району.
   У ході роботи засідання було прийнято рішення про залучення Спілки місцевих сільськогосподарських товаровиробників для участі у роботі благодійного фонду «За збереження і розвиток Монастирищенської центральної районної лікарні» та висловлено пропозицію ввести Спілку у коло засновників фонду. Для оприлюднення цього рішення вирішено провести зустріч із керівниками (власниками) сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.
   Під час обговорення питання матеріальної підтримки лікарні депутати запропонували залучити для участі у роботі фонду районні промислові й комунальні підприємства, приватних підприємців, місцеве населення та висловили свої пропозиції щодо диференційованого підходу з визначення розміру допомоги для різних суб’єктів господарювання та встановлення контролю за її надходженням і використанням.
   Варто зазначити, що питання надання фінансової допомоги районній лікарні буде розглянуто на зустрічі постійної комісії з питань базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності із громадською організацією «Об’єднання підприємців Монастирищенського району», яка незабаром буде проведена.
    У роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Тарас Пачесюк та радник голови районної ради з соціально-економічних питань Григорій Бирко.
 
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

 

Повернутись