8 травня - День памяті і примирення

 
 
Дорогі жителі району!
 
 Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції!
 
  Сьогодні  ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 73 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  бо знаємо, що найдорожчим є мир, найсвятішою - перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.
    Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими.
   Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 73 роки тому під різними прапорами з неймовірною жагою виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.
  День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.
  Немає на українській землі, на нашій рідній Монастирищині, родини, у літописі якої не залишила б страшні сторінки та жахлива війна.
  Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній битві з нацизмом.
 Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших військових, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.
   Тепер завдання нашого покоління – відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду.
    То ж у ці світлі травневі дні згадаймо, вшануймо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах і госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.
   Помолімося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів, мирних жителів української землі, які нині кожен день відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.
   Зігріймо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишімо без уваги сім’ї, що втратили рідну домівку, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
   Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині! 
 
 
З повагою
Голова районної ради                                               М.О.Орендарчук
Повернутись