Сьогодні, 9 серпня, відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
   У засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода.
    Депутати районної ради погоджували порядок денний сімнадцятої сесії районної ради.  Варто зазначити, що роботі президії передувала робота постійних комісій районної ради, проекти рішень були розміщені на офіційному сайті районної ради та надіслані на електронні скриньки депутатам районної ради.
   Члени президії, представники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники районних установ заслухали інформацію про хід виконання Програми підвищення еноргоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району на 2016-2018 роки, погодили необхідність внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, районної програми благоустрою та утримання центральної площі міста на 2017-2020 роки та до структури і чисельності установ освіти і охорони здоров’я  району на 2017 рік.
   У ході засідання президії районної ради депутати погодилися із необхідністю створення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Івахни, розглянули блок питань, що стосуються управління майном комунальної власності, зокрема, надання дозволу на придбання основних засобів, передачу основних засобів та виділення пиломатеріалів, а також розглянули питання щодо призначення  завідувача районного методичного кабінету, про вихід зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації та затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах Петрівської, Княжекриницької та Терлицької сільських рад.
   Крім того, депутати районної ради ознайомилися зі змінами, які пропонуються для внесення до Статуту районного будинку культури та погодили питання впорядкування відповідно до чинного законодавства України діяльності районного методичного кабінету шляхом створення юридичної особи - комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет».
    Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись