9 травня відзначається День Перемоги

 

 

Дорогі ветерани!

Шановні жителі Монастирищини!

     9 Травня це – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.
    У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. 
     Cвята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас - вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
    У роки боротьби з фашизмом люди показали приклади масового героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям. Це було і в тилу, коли жінки та підлітки, не зважаючи на труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, зберігали економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах. Подвиг військових років залишається прикладом патріотизму для всіх майбутніх поколінь.
    У цей урочистий день ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. 
     Вічна їм світла пам’ять...
   Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.
     Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. 
    Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни.  
    На жаль, через сім десятиліть ми знову захищаємо цілісність своєї країни.
   Гідні слави своїх мужніх батьків і дідів, наші земляки встали на захист Батьківщини, виконуючи святий обов’язок в лавах Збройних Сил України та інших військових об’єднаннях. 
    Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше щасливих моментів.
    Нехай на нашій землі запанує довгожданний мир та спокій, нехай у ваших домівках буде здагода і достаток, а в душах – радість і натхнення!
    З Днем Перемоги!
 
З повагою
Голова районної ради                                             М.О.Орендарчук
Повернутись